Земляні роботи

Земляні роботи Київ, Черкаси, Житомир, Вінниця, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Кіровоград, Запоріжжя

Земляні роботи визначення: технологія і будівельна техніка

Кожне будівництво вимагає підготовки, правильного планування, перш ніж будматеріали і необхідну техніку доставлять на майданчик, необхідно підготувати ділянку, на якому збираються будівельник дорогу або будинок. Ви також повинні пам’ятати про безпеку не тільки на першому, але і наступних етапах будівництва. Послуги земляних робіт ми пропонуємо в Києві, Черкасах, Житомирі, Вінниці, Чернігові, Полтаві, Хмельницькому, Кіровограді, Запоріжжі. Земляні роботи – це викопування грунту і переміщення або вивезення землі з будівельного майданчика. Все повинно відповідати вимогам і правилам даного проекту.

Земляні роботи Київ

Вартість земляних робіт – ціна за м3 Київ, Черкаси, Вінниця, Житомир, Чернігів, Запоріжжя

Вартість риття траншей і котлаванов, розчищення територій зазвичай визначається індивідуально. На ціну впливає безліч факторів. Форма місцевості і тип ґрунту мають велике значення при визначенні ціни. На ціну також впливає обсяг, наприклад, чи потрібно виводити сміття. Ціна також залежить від площі – чим менше, тим більше вам буде ціна за квадратний метр.

Види земляних робіт

Проектування

Підготовка території до будівництва

Вивіз будівельного сміття

Вивіз грунту

Риття траншей

Укладання і ущільнення грунту

Риття котлованів

Механізовані розкопки виконуються з використанням колісних і гусеничних екскаваторів з екскаваторів-навантажувачів, бульдозерів, котків. Наземні, механізовані роботи відповідно до принципів комплексної механізації, повинні здійснюватися на основі проекту механізації. Невід’ємною частиною кожного проекту є також правила техніки безпеки, адаптовані до типу і розміру завдання, використовуваної будівельної техніки, житла та часу. 8-річний досвід дозволив нам розробити найвищі стандарти, завдяки яким ми можемо виконати навіть найскладніший замовлення професійно і своєчасно. Щоб йти в ногу з потребами наших клієнтів, ми систематично збільшуємо і модернізуємо парк наших машин. З професійним обладнанням ми зробимо практично всі. Ми надаємо екскаваторні послуги, такі як: будівельні розкопки (риття котловану під фундамент); підготовка території під будівництво; риття водопровідних і каналізаційних мереж; риття для газових з’єднань; вирівнювання площі; рівняння грунту; будівництво водойм; риття ставків. Крім того, ми надаємо послуги екскаваторів і доставку будматеріалів, таких як земля, щебінь і пісок. У нас є команда кваліфікованих і досвідчених співробітників, які приділяють особливу увагу якості, високим стандартам і своєчасності виконання замовлень.

Замовити риття траншей, копку котлаванов в Києві, Черкасах, Житомирі, Вінниці

Земляні роботи
Земляные работы
Рытье траншей
Наші переваги серед інших компаній
Досвід

Досвід

У нас більше 8-ми років досвіду в будівництві доріг і надання із земляних робіт.

Технологія

Технологія

Як одна з будівельних компаній в Київській області у нас є машинний парк і висококваліфікований персонал завдяки цьому ми не боїмося братися за найскладніші замовлення.

Безпека

Безпека

Всі замовлення які ми виконуємо завжди виробляються в термін відповідно до діючих норм і будівельними стандартами, а також правилами техніки безпеки і охорони праці.

Довіра

Довіра

Ми співпрацюємо з багатьма компаніями в будівельній сфері. Ми пишаємося тим, що нам довіряють навіть найскладніші проекти.