Капітальний ремонт дороги

Капітальний ремонт доріг Київ, Черкаси, Житомир, Вінниця, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Кіровоград, Запоріжжя

Капітальний ремонт доріг – що це?

Це роботи, що проводяться для того, щоб відновити і підвищити якість дорожнього покриття, земляного полотна та різних придорожніх споруд. Проводиться зміна конструкцій, які прийшли в непридатність внаслідок їх зносу, на довговічні і більш міцні. Капітальний ремонт доріг доступний в Києві, Черкасах, Вінниці, Житомирі, Чернігові, Хмельницькому, Кіропівніцком, Запоріжжя.

Види ремонту автомобільних доріг

Виділяються наступні види:

Поточний. Періодичне усунення невеликих дефектів на покритті доріг.

Середній. Виконується для поліпшення якості покриття. Виконується кожні три роки.

Капітальний. Проводиться повна заміна старого асфальту, а також споруд, розташованих поруч з дорогою. Виконується реконструкція територій.

Капітальний ремонт доріг вартість Київ, Вінниця, Черкаси, Житомир, Чернігів, Полтава

На вартість капітального ремонту впливає перелік послуг, які необхідно виконати. Організація земляного полотна та водовідводу включає:

⇒ Реконструкцію до норм безпеки на пучинистих, небезпечних і обвальних територіях.

⇒ Якщо необхідно, проводиться посилення грунту. Насипаються армирующие і ізолюючі прошарку або створюється оптимальна система водовідведення.

⇒ На ділянках, які постійно підтоплюються, проводиться підняття земляного полотна.

Ціна вас приємно порадує. Гарантовано якість і повну відповідність стандартам.

Чим відрізняється капітальний ремонт від реконструкції дороги?

Капітальний ремонт відрізняється від реконструкції певним ступенем зміни об’єкта. Якщо виконується капітальний ремонт, об’єкт повертають до того стану, яке придатне для його оптимальної експлуатації. Коли проводиться реконструкція, змінюються основні економічні та технічні параметри об’єкта. Так, наприклад, може змінюватися категорія дороги, а також її ширина.

Для якісного покриття потрібно обов’язкове планування і складання професійного проекту. Виконання робіт може впливати на інші об’єкти. Ось чому потрібно узгодження дій з генеральним планом. При цьому скласти проект на реконструкцію складніше. Часто необхідні додаткові узгодження проекту робіт і придорожніх споруд.

Технологія капітального ремонту автомобільних доріг

При капітальному ремонті дорожніх одягів підвищується їх міцність. При цьому враховується інтенсивність потоку машин, а також зміна його складу. Береться до уваги розширення проїжджої частини. Потрібно це для того, що пропускна здатність дороги істотно підвищилася.

На вибір посилення дорожнього покриття впливає фактичний стан певних ділянок. Якщо водовідведення і земляне полотно відповідають пропонованим вимогам, можуть використовуватися три способи посилення (підвищення необхідної міцності):

Створення нового покриття. При цьому укладається воно на стару дорожній одяг. При цьому враховується необхідна міцність.

Заміна всіх або тільки верхнього шару покриття. Для визначення товщини шарів виробляються спеціальні розрахунки. При цьому основа зберігається і обов’язково посилюється.

Заміна покриття. В обов’язковому порядку враховуються перспективи збільшення інтенсивності руху.

Перший варіант – самий бюджетний. Він вимагає менших витрат. Але підходить він тільки тоді, коли дорожній одяг втратила міцність через часткову втрату міцності шарів виконаного покриття або використаних матеріалів.

Для визначення товщини шарів посилення виконуються спеціальні розрахунки. В обов’язковому порядку враховуються нормативні документи. Перед тим, як робити укладання, потрібно усунути пошкодження, які є на старому покритті. Якщо необхідно, виконується укладання вирівнюючого шару, що складається з суміші асфальту і бетону.

Замовити ремонт дороги в Києві, Черкасах, Житомирі, Вінниці, Чернігові, Полтаві, Запоріжжі

Сьогодні існує безліч фірм, що виконують професійне будівництво, але довіряти варто лише тим компаніям, які встигли добре себе зарекомендувати. Оптимальний варіант – звернутися до нас. Переваги такої співпраці очевидні?
Ви зможете істотно заощадити. Технічне оснащення і накопичений досвід гарантують оптимальну якість виконуваних робіт. Відремонтована нашими фахівцями дорога буде служити протягом довгого часу. При цьому не доведеться додатково витрачатися на ремонт.
У вас є можливість вибрати оптимальний варіант виконання ремонтних робіт. У будь-якому випадку співпраця буде вигідною для обох сторін.
Ми надаємо гарантію на всі роботи.
У вас є можливість отримати весь спектр послуг. При цьому не доведеться шукати інших підрядників.
Наші замовники захищені договору і в рамках закону. Всі зобов’язання ми виконуємо в строго визначені терміни і на найвищому рівні.