Асфальтування територій

Асфальтування території Київ, Черкаси, Житомир, Вінниця, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Кіровоград, Запоріжжя

Асфальтування території: послуги благоустрою

Найпоширеніший вид доріг з 1920-х років це асфальтові дороги. Асфальтування території також є найбільш важливою формою дорожнього будівництва. Перевагами асфальтного покриття є: більш низький рівень шуму від шин; зниження витрат на установку і простота обслуговування. Асфальтування території можна замовити в Києві, Вінниці, Полтаві, Житомирі, Черкасах, Хмельницькому, Кіровограді, Запоріжжі. ВелАрм – компанія, що спеціалізується на будівництві і дорожньому покритті. У нас є вся необхідна механізація і багаторічний досвід роботи в області укладання асфальту. Ми подбаємо про всі необхідні роботах, пов’язаних з асфальтуванням: земляні роботи, вивіз матеріалу, підготовка грунту. Будівництво доріг вимагає цілісного підходу, телефонуйте нашим менеджерам і ми завжди зможемо з вами домовитися.

Укладання асфальту, асфальтування, дорожні роботи, будівництво доріг

Які етапи робіт включає асфальтування території

  1. Розробка проектної документації
  2. Підготовка поверхні
  3. Укладання асфальту

Ми виконуємо дорожні роботи комплексно. Пропозиція наших клієнтів включає в себе повний спектр заходів, таких як підготовка грунту, установка дренажу, стабілізація ґрунту, обробка поверхні з використанням різних видів сировини і багато іншого. Ми обробляємо кожен запит на дорожні роботи індивідуально, тому остаточну пропозицію завжди створюється з урахуванням вимог і очікувань клієнта. Спеціалізоване обладнання та команда кращих професіоналів роблять нас експертами у всіх видах ремонту доріг і дорожніх робіт. Повний спектр послуг, що надаються дозволяє виконувати замовлення при збереженні всіх правил дорожнього будівництва, гарантуючи успіх кожного проекту.

Асфальтування територій різного застосування

Компанія ВелАрм пропонує:

  1. Асфальтування тротуарів
  2. Асфальтування прибудинкової території заміських котеджів
  3. Асфальтування стоянок і паркінгів
  4. Асфальтування ігрових зон таких як – баскетбольні, футбольні та волейбольні майданчики, а також тенісні корти.

Благоустрій – важливе завдання для власників заміських котеджів або багатоквартирних будинків. Розташування прибудинкової території та паркувальних місць має суттєвий вплив на зовнішній вигляд кожного об’єкта, тому укладання асфальту є одним з найбільш популярних варіантів. Догляд за такою поверхнею простий, а поверхню асфальту виглядає красиво, престижно і акуратно. На додаток до укладання асфальту ми також пропонуємо установку інших поверхонь, бордюрів, заборів і прилеглих територій.

Вартість асфальтування території, ціна за м2 в Києві, Вінниці, Полтаві, Хмельницькому

На асфальтування території ціна за м2 залежить від:

  • кількості виконаних робіт перед підготовкою до укладання асфальту
  • кількості квадратних метрів
  • типу матеріалу

Замовити асфальтування території в досвідченої компанії – це запорука успіху в експлуатації

Сотні успішно виконаних робіт і багаторічний досвід доводять, що дорожнє будівництво – наша спеціальність. У нас є професійне обладнання, кваліфіковані інженери і професіонали, завдяки яким кожен проект будівництва дороги в Києві, Вінниці, Черкасах, Житомирі, Хмельницькому, Кропивницького, Запоріжжя і не тільки виконується надійно, пропонуючи конкурентоспроможними цінами. Довіривши нам своє замовлення, можете бути впевнені в найвищій якості обслуговування, гарантії професійних консультацій в області дорожнього будівництва і своєчасності завершення проекту. Все це можливо завдяки співпраці з перевіреними партнерами і підрядниками, високоякісним матеріалам і багаторічному досвіду в дорожньому будівництві.