Асфальтування дачної ділянки

Асфальтування дачних ділянок Київ, Черкаси, Житомир, Вінниця, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Кіровоград, Запоріжжя

Асфальтування дачних ділянок, котеджного двору

Наша компанія надає комплексні послуги в сфері дорожніх робіт. Як досвідчений підрядник, ми пропонуємо будівництво різних типів поверхонь, а також асфальтування дачних ділянок. Ми виконуємо сучасні земляні роботи, включаючи вирівнювання грунту профілювання схилів, лінійний дренаж. Асфальт є популярними матеріалами, використовуваними для асфальтування дачних ділянок. Асфальт у дворі дачі можуть прослужити кілька років якщо його правильно обслуговувати. Асфальт довговічний і добре переносить дощ і холод. Асфальтування дачної ділянки є в Києві, Вінниці, Черкасах, Житомирі, Полтаві, Запоріжжі. Ми є компанією з дуже великим досвідом роботи в галузі будівництва доріг. Ми успішно виконуємо асфальтування дачних ділянок, площ, територій вже багато років, тому прекрасно знаємо всі технології і не боїмося виконувати навіть найскладніші завдання.

Укладання асфальту, асфальтування, дорожні роботи, будівництво доріг

Що входить в асфальтування дачної ділянки

Коли починається укладання асфальту перед будинком, необхідно враховувати безліч чинників. Асфальтування дачної дороги зазвичай починаються з вирівнювання території, вам потрібна правильна глибина “ванни”, в якій буде виконано будівництво інших верств. Наступним кроком є ​​створення морозостійкого шару, завдяки якому дорога буде стійкою до погодних умов. Потім поверхню стабілізується цементом, асфальтовим підставою і сполучною шаром. В кінці створюється так званий шар зносу, який визначає якість всієї поверхні. Останній шар також забезпечує захист від шкідливого впливу погодних умов.

Ціна на асфальтування дачної ділянки за м2 в Києві, Вінниці, Хмельницькому, Полтаві, Запоріжжі

Асфальт, безсумнівно, є одним з найбільш недорогих матеріалів для укладання асфальту на дачі. Бетон, є одним з найбільш дорогих матеріалів, використовуваних для мощення доріг і площ. Асфальтування дачної ділянки ціна за 1 м2 залежить від розміру площі та кількості підготовчих робіт перед укладанням асфальту.

Замовити асфальтування дачної території за вигідною ціною

Наш досвід в поєднанні з висококласним устаткуванням дозволяє нам виконувати найскладніші і складні замовлення. Завдяки багаторічній співпраці з компаніями, що працюють в дорожньої і монтажною галузях, ми можемо виконувати дорожні і наземні роботи по всьому спектру типових конструкцій і технологій. Асфальт – найекономічніший варіант, який ви можете вибрати, покриття території біля дачного будинку. Так само, як і для мільйонів домовласників в усьому світі, асфальтове покриття зможе прослужити вам довгі роки – при мінімальному догляді.