Розмітка дворів житлових комплексів

Розмітка дворів житлових комплексів Київ, Черкаси, Житомир, Вінниця, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Кіровоград, Запоріжжя

Розмітка паркування у дворі будинку

Наші послуги включають в себе комплексну розмітку парковок, паркувальних місць, житлових комплексів, вулиць, будівель. Ефективне управління паркуванням вимагає належного маркування та фарбування всіх елементів парковки від розмітки паркувальних місць до позначення місця для людей з обмеженими можливостями, пішохідних переходів, проходів. Ми фарбуємо парковки, використовуючи кращі технології, доступні в даний час, завдяки чому ви можете бути впевнені, що розмітка парковки виконана професійно і відповідно до застосовних стандартів. Розмітка дворів житлових комплексів доступна в Києві, Черкасах, Вінниці, Житомирі, Чернігові, Полтаві, Хмельницькому, Кіровограді, Запоріжжі. Зрозуміло, ми також проводимо роботи по збірці елементів малої дорожньої інфраструктури, таких як: обмежувачі швидкості, лежачі поліцейські, паркувальні сепаратори, паркувальні обмежувачі.

Дорожня розмітка київ
Розмітка дворів житлових комплексів Київ
Розмітка дворів Київ

Нанесення розмітки на парковку прибудинкової території

В рамках наших послуг ми консультуємо з питань організації дорожнього руху, розмітки місць і паркувальних місць, роблячи органиченно в несанкціонованих місцях, регулюючи спосіб переміщення по зоні проживання. Завдяки цьому паркуватися в ЖК набагато простіше і приємніше. Крім того, добре спроектований проект організації руху разом із запровадженою вертикальної і горизонтальної розміткою дозволить ефективно працювати муніципальним службам і, таким чином, підвищити безпеку і естетику парковок, внутрішніх дворів і внутрішніх доріг.

Розмітка внутрішньодворової території: ціна за м2 Київ, Черкаси, Вінниця

Розмітка житлових комплексів може включати:

– складання дорожніх знаків і вертикальних знаків;

– установка бар’єрів і паркувальних замків;

– складання газонних огорож;

– складання порогів випуску;

– будівельна розмітка;

– фарбування паркувальних місць і відповідна розмітка парковки;

– забарвлення вулиць за допомогою інструкцій по пішохідних переходах, переліком.

Якщо, ваше майно або автостоянка вже мають відповідні знаки або маркування, в рамках наших послуг, ми можемо запропонувати вам оновити автостоянки, перефарбувавши паркувальні місця, встановити нові покажчики.

Ми будемо раді відповісти на будь-які питання, пов’язані з вищевказаними послугами, вибравши правильні рішення з урахуванням вашого бюджету і специфіки вашої парковки житлового комплексу.