Ремонт доріг

Ремонт доріг Київ, Черкаси, Житомир, Вінниця, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Кіровоград, Запоріжжя

Ремонт доріг – закладення ям, вибоїн, нерівностей

Асфальт – безумовно найпоширеніший матеріал, що використовується для будівництва доріг. На покритті, яке ми бачимо на наших вулицях і шосе, можуть з часом утворюватися тріщини і ями. Ремонт доріг доступний в Києві, Черкасах, Житомирі, Вінниці, Чернігові, Полтаві, Хмельницькому, Кіровограді. Важливо своєчасно виправляти ці дефекти, щоб продовжити зносостійкість і зберегти гарний зовнішній вигляд покриття. Ремонт доріг – це простий процес, для якого потрібне спеціальне обладнання, матеріали та професіонали своєї справи. Найбільш частою причиною появи ям на асфальтовій дорозі є вода, яка просочується під поверхню і розширюється при низьких температурах.

Укладання асфальту, асфальтування, дорожні роботи, будівництво доріг

Ремонт доріг ціна за м2 Київ, Вінниця, Черкаси, Житомир, Чернігів, Полтава

Прийшла весна, а значить, настав час для виконання дорожніх робіт. Таким чином, ви запитаєте, скільки коштує ремонт асфальту? Коли ми розраховуємо вартість, ціна кожного проекту може значно відрізнятися. Ціна за м2 ремонту дороги залежить від способу, його види та особливостей.

Види ремонту доріг

  • Поточний

При поточному періодично усувають дефекти асфальту. Ями та вибоїни заливають асфальтобетонної сумішшю. Коли робиться ямковий ремонт необхідно враховувати погодні умови і технологію. =

  • Середній

Середній проводиться раз в два або три роки тому числі в себе заміну ділянок асфальту, а також узбіччя, дренаж і труби.

  • Капітальний

При капітальному проводиться повністю заміна асфальтового покриття, в тому випадку якщо дорога дуже пошкоджена на ній притаманні безліч ям, тріщин і вибоїн.

Замовити ремонт дороги в Києві, Вінниці, Черкасах, Житомирі, Чернігові, Полтаві, Хмельницькому, Кропивницького, Запоріжжя

ВелАрм – це комплексна, загальнорегіональному компанія з технічного обслуговування і будівництва дорожнього покриття, що забезпечує виняткову якість і майстерність з укладання асфальту, заповнення тріщин, нанесення герметизуючого покриття. ВелАрм надає якісні роботи нашим шановним клієнтам в сфері будівництва та реконструкції доріг.