Благоустрій

Благоустрій територій Київ, Черкаси, Житомир, Вінниця, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Кіровоград, Запоріжжя

Благоустрій території, ділянки, подвір’я приватного будинку, дачі

ВелАрм є компанією, що працює в будівельній сфері. Ми володіємо багаторічним досвідом, відповідними знаннями, командою кваліфікованих фахівців і необхідними технічними засобами, завдяки яким ми можемо виконати практично будь-яке замовлення і виконати його професійно. Благоустрій територій (ділянки, подвір’я, приватного будинку, дачі) є в Києві, Вінниці, Черкасах, Житомирі, Чернігові, Полтаві, Хмельницькому, Кропивницького, Запоріжжя. Компанія пропонує різні види послуг з благоустрою територій починаючи від земляних робіт, консультування в області використаних матеріалів і закінчуючи укладанням дорожнього покриття – тротуарною плиткою, бруківкою, асфальтом або іншими матеріалами.

Укладання асфальту, асфальтування, дорожні роботи, будівництво доріг

Для чого потрібно благоустрій території?

Послуги з благоустрою території перестали бути надзвичайно дорогими, тому озеленення, прокладка доріжок, споруда водойм і багато іншого доступно як власникам приватних ділянок, так і громадських.

Сучасна будівельна і дизайнерська індустрія пішли вже далеко вперед і можуть запропонувати замовникам сотні різних варіантів. Елементи благоустрою території можуть бути як стриманими, підкреслюючи строгість стилю, так і розкішними, вказуючи на любов жителів до красивих природним об’єктам.

Благоустрій види робіт

⇒ Укладання тротуарної плитки, бруківки, заїзди на ділянку; благоустрій території, школи, підприємства, міські площі, парків, зупинок; будівництво алей і паркових доріжок, установка бортового каменю, встановлення та реконструкція покриття, асфальтування.

⇒ Корчевание дерев, установка і демонтаж бортових каменів і бордюрів, земляні роботи, асфальтування пішохідних доріжок, прибудинкової території, встановлення дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки.

Ми працюємо з матеріалами високої якості від надійних виробників. Пропонуючи широкий асортимент продукції, безліч дизайнів, квітів, текстур – це дозволяє втілити в життя найскладніші ідеї. Матеріали, які ми використовуємо, мають відповідні технічні дозволи.

Благоустрій ціна в Києві, Вінниці, Черкасах, Житомирі, Чернігові, Хмельницькому, Запоріжжі

Наша компанія враховує і виконує всі вимоги і потреби клієнта. Тому для нас не є великою проблемою облаштувати парк, алею, дачну ділянку, двір. Зі свого боку ми завжди надаємо допомогу і консультації, а при необхідності всі будматеріали. Задоволення потреб клієнтів є нашим девізом, тому ми прагнемо до того, щоб пропоновані рішення були задовільними для клієнта і в той же час частиною для нашого портфоліо.

Ми завжди раді порадити найкращі рішення, допоможемо вибрати правильні матеріали. Клієнт також інформується про остаточні витрати на впровадження до початку робіт.

Послуги із благоустрою й озеленення територій – етапи робіт

  • Перший етап роботи полягає в підготовці ділянки до появи на ньому людини, а також до подальших робіт. Сюди входять такі завдання, як прокладка комунікацій, закладка штучних водойм, зведення парканів і інші моменти.
  • На другому етапі Вам знадобляться послуги озеленення. Здавалося б, що може бути простіше, але це зовсім не так. Фахівці в галузі озеленення повинні правильно підібрати рослини відповідно до типу грунту, кліматичними умовами ділянки, розробити алгоритм їх посадки. Важливим моментом при озелененні прийнято вважати підбір рослин для групової посадки. Тільки грамотне ставлення до справи допоможе виростити дійсно гарний палісадник. Замовляючи таку послугу, Ви маєте повне право висловити свої побажання щодо озеленення, а фахівці постараються розробити проект, максимально схожий на Вашу ідею.
  • Останній етап – це дрібні правки, які виробляються вже по завершенню роботи.

Замовити проект благоустрою території та склад плану озеленення дачної ділянки під ключ

Вже більше восьми років ми надаємо комплексні послуги з укладання дорожнього покриття для приватних осіб і компаній.

Наша основна спеціалізація – будівництво та реконструкція доріг, будівель і споруди. Ми надаємо послуги благоустрою для таких об’єктів як автостоянки, проїзди, тротуари, провулки, дачні ділянки, сходинки. Наш багаторічний досвід означає, що ми працюємо ефективно, швидко і професійно. Перед виконанням завдання ми завжди узгоджуємо всі рішення з клієнтом. Разом з клієнтом ми узгоджуємо форму нашої співпраці і технічні питання, пов’язані з реалізацією введеного в експлуатацію проекту.