Асфальтування майданчиків

Асфальтування майданчиків Київ, Черкаси, Житомир, Вінниця, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Кіровоград, Запоріжжя

Асфальтування майданчиків – будівництво будь-якої складності

Асфальт є найбільш широко використовуваним матеріалом для площ, двору, дітки майданчиків, ігрових зон. Асфальтування майданчиків це перш за все гарний зовнішній вигляд, гнучкість, довговічність а також доступна ціна. Компанія ВелАрм з 2011 року надає як житловим, так і комерційним клієнтам послуги асфальтування майданчиків найвищої якості. Асфальтування майданчиків є в Києві, Вінниці, Черкасах, Житомирі, Вінниці, Чернігові, Хмельницький, Кіровоград, Запоріжжя. Ми будуємо кожен об’єкт відповідно до потреб кожної людини, забезпечуючи, щоб кожна поверхня була естетично привабливою, але в той же час функціональної для водіння і паркування, і інших призначень. Наші дорожні працівники добре навчені тому, як наносити дорожній матеріал з використанням сучасного обладнання. Важливо відзначити, що ми використовуємо тільки обладнання, вироблене відомими виробничими компаніями. Це дуже допомагає нам задовольняти потреби та очікування наших клієнтів.

асфальтування майданчиків, дорожні роботи, будівництво доріг

Етапи будівельних робіт дорожнього покриття

Основними компонентами асфальтобетону, який використовується на асфальтованих дорогах, є камінь, пісок і асфальтобетон, смолоподобной нафтопродукт. Будівництво дороги починається з з 4 – 8-дюймового шару ущільненого гранульованого наповнювача для міцної, добре дренируемой основи. Все це покрито 2 – 3 дюймами свіжого, гарячого асфальту, який швидко ущільнюється важкої прокатної машиною (катком). За асфальтовій майданчику, як правило, можна проїхати відразу після установки.

Асфальтування майданчиків ціна за м2 Київ, Вінниця, Полтава, Черкаси, Житомир, Чернігів, Хмельницький, Запоріжжя

Асфальтування майданчиків ціна за 1 м2 включає в себе витрати на розкопки і підготовку. Майте на увазі, що ціна на асфальтування за 1 м2 може варіюватися в залежності від ціни сирої нафти – оскільки дорожнє покриття є нафтопродуктом. Коли нафта дешевшає, тоді і ціни на асфальт знижуються. Дешевший варіант дорожнього покриття – це перероблений асфальт – він коштує дешевше, ніж стандартний, і є популярним варіантом для доріг, ферми і в інші сільські райони.

Укладання асфальту на дитячих майданчиках переваги:

Укладання асфальту має кілька позитивних факторів:.

  • Гнучкість: асфальт є більш гнучким, і тому менш схильний до розтріскування.
  • Прийнятна ціна: асфальт, як правило, дешевше, ніж інші покриття.
  • Витривалішими в зимових умовах: менш схильний до пошкоджень від кам’яної солі і танення льоду.
  • Досить швидке схоплювання: покриття застигає швидше, тому що воно твердне при охолодженні, а не при затвердінні.

Замовити асфальтування площ за вигідною ціною

Компанія ВелАрм пропонує послуги з укладання покриттів, які відрізняються надійністю і неперевершеною якістю. Ми пишаємося тим, що працюємо з різними підприємствами і пропонуємо їм рішення для укладання дорожнього покриття, що відповідають їхнім потребам. Ми можемо впоратися з усім: від будівництва до розмітки дороги і технічного обслуговування. Ми є підрядником з будівництва доріг, обслуговуємо Київ, Вінницю, Черкаси, Житомир, Чернігів, Полтаву, Хмельницький, Кіровоград. .

Наші переваги серед інших підрядників з будівництва доріг:

  • Ми використовуємо сертифіковані асфальтові і бітумні матеріали
  • У нас є глибоке розуміння всіх методів укладання
  • Наші послуги доступні і зручні як для приватних, так і для комерційних клієнтів