Асфальтування вулиць

Асфальтування вулиць Київ, Черкаси, Житомир, Вінниця, Чернігів, Полтава, Кіропівніцкій, Запоріжжя

Асфальтування вулиць і дворів – ціна благоустрою

Ми їздимо по асфальту кожен день – по дорогах, на стоянках, велосипедних доріжках. Компанія ВелАрм пропонує послуги асфальтування вулиць, доріг, майданчиків, території, прибудинкової території. Асфальтування вулиць є в Києві, Вінниці, Черкасах, Полтаві, Запоріжжі. Асфальт має більш м’який вид і високу продуктивність приблизно за половину вартості, альтернативного покриття – бетону. Крім того, його легше прокласти за допомогою, відповідного обладнання і кваліфікованої команди. Ще одним плюсом є те, що рух можна починати через пару годин після завершення робіт. Оскільки асфальт є нафтопродуктом, він гнучкий. Це робить його менш схильним до розтріскування.

Укладання асфальту, асфальтування вулиць, дорожні роботи, будівництво доріг

Укладання асфальту на дорогах – етапи робіт

Зняття існуючої поверхні, якщо потрібно.
Ми знімаємо наявне асфальтове або бетонне покриття і перевозимо його для подальшої утилізації.

Установка систем дренажу, каналізації та зливових вод, коли це необхідно.
Часто такі елементи дренажу, як жолоби і каналізації, плануються інженером і включаються в дозвіл на будівництво. Якщо немає, ми можемо дати рекомендації щодо їхнього включення і встановити їх під час роботи.

Установка гравію та інших відповідних базових матеріалів.
Перед початком укладання покриття потрібно цілий ряд підготовчих заходів. Одним з найбільш важливих є установка основного гравію, від якого залежить цілісність і довговічність вашого асфальту. Ми завжди використовуємо відповідне кількість і тип гравію для кожного проекту, щоб гарантувати, що він витримає все навантаження.

Укладання покриття

Існують різні типи асфальту для різних застосувань. Більш дрібні суміші дають більш гладку поверхню, але меншу міцність, тоді як більш товсті суміші будуть міцнішими, але матимуть більш грубу поверхню.

Асфальтування вулиць ціна за м2: Вартість в Києві, Вінниці, Полтаві, Черкасах, Чернігові

На асфальтування вулиць ціна залежить від обсягу виконаних земляних робіт і квадратних метрів укладання дорожнього покриття. Якщо у вас є питання про те, скільки потрібно асфальту на вашу площу і розрахувати вартість асфальтування, який підходящий матеріал є для вашого проекту, не соромтеся питати нас.

Благоустрій: переваги асфальту

Для проектів обмежених у часі та бюджету, асфальтове покриття часто є кращим вибором для роботи. Проекти будівництва доріг можуть бути закінчені і відкриті для руху набагато швидше. Обслуговування та ремонт асфальтового покриття швидше і дешевше, ніж, наприклад, у цементного. Одним з таких переваг є те, що зняття і заміна пошкодженого дорожнього покриття є простим і відносно легким процесом. Асфальт також на 100% придатний для повторного використання.

Замовити асфальтування вулиць за вигідною ціною

Наш висококваліфікований персонал забезпечить вирішення для потреб вашого проекту. Ми використовуємо високоякісні матеріали і висококваліфіковану команду з різними областями знань. Ми не поспішаємо, щоб робити роботу правильно. Яким би не був проект, який би не був графік – ми зробимо все можливе, щоб ваш проект з асфальтування був виконаний вчасно, в рамках бюджету і на рівні найсуворіших стандартів.