Асфальтування, ремонт доріг, оренда спецтехніки Київ, Черкаси, Чернігів, Вінниця

ВелАрм

Дорожньо-будівельна організація
наші послуги

Благоустрій

Рішення основних проблем міст: загазованості, запиленості і краса ландшафту для відпочинку людей.
замовити

Будівництво

Шукайте компанію, яка змогла б якісно і надовго зробити асфальтіровку доріг або територій?
замовити
Наші послуги

Асфальтування

Асфальтування або укладання асфальту є важливим і складним завданням. Тільки професійно виконана робота забезпечить довгий термін служби покриття.

Будівництво доріг

Будівництво доріг і реконструкція є одним із центральних позицій у питаннях міського благоустрою. Будівництво автомагістралей вимагає добре скріпленої конструкції покриття

Капітальний ремонт

При капітальному ремонті проводиться повна заміна старого асфальту, а також споруд, розташованих поруч з дорогою. Виконується реконструкція територій.

Ямковий ремонт дороги

Ранній і правильний догляд необхідний для продовження терміну служби вашого дорожнього покриття. Вибоїни і ями з’являються, коли дорожнє покриття зношується.

Нанесення дорожньої розмітки

Ми пропонуємо послуги з нанесення горизонтальної та вертикальної дорожньої маркування для всіх установ, починаючи зі стадії проектування змін по руху, шляхом розробки необхідних офіційних документів і аж до їх реалізації.

Укладання тротуарної плитки

Укладання тротуарної плитки – це галузь, яка постійно розвивається, і наша компанія робить все можливе, щоб відповідати їй. У нас багаторічний досвід, який дозволяє нам виконувати ваші замовлення з високою якістю обслуговування

Будівництво будинків, котеджів, гаражів, ангарів

Будівництво будинків, котеджів, гаражів складів під ключ – це один контракт, один підрядник, фіксована ціна, термін гарантії і безліч інших зручностей.

Будівельні матеріали: пісок, щебінь, асфальт, бетон

Сипучі будівельні матеріали – це суміші, які складаються з різних сухих компонентів.

Основний вид діяльності:

Асфальтування доріг і вулиць
Асфальтування доріг – це складна робота, що вимагає величезних знань, досвіду і точності. Важко виправити будь-які помилки. Для асфальтування у нас є якісна сировина, хороший машинний парк і люди, які мають великий досвід і знання в галузі будівництва. Ми використовуємо у своїй роботі всі типи асфальтобетонних сумішей.
Ремонт асфальтового покриття
Ремонт доріг – це простий процес, для якого потрібне спеціальне обладнання, матеріали та професіонали своєї справи. Найбільш частою причиною появи ям на асфальтовій дорозі є вода, яка просочується під поверхню і розширюється при низьких температурах.
Оренда спецтехніки
Дорожньо-будівельна техніка повністю працездатна, гарантує найвищі показники ефективності і безпеку праці. Устаткування, що надається компанією, регулярно обслужівается.Висококлассная техніка, призначена для виконання різних типів завдань з метою реалізації будівельних проектів.

Ми надаємо послуги:

Бізнесу

Ямковий ремонт Асфальтування територій Асфальтування майданчиків Асфальтування парковок і стоянок Асфальтування паркінгів Укладання тротуарної плитки

ДЕРЖ. УСТАНОВАМ

Асфальтування вулиць Асфальтування доріг Асфальтування прибудинкової території благоустрій Підняття і заміна люків Ямковий ремонт дороги

ПРИВАТНИМ ОСОБАМ

Асфальтування дворів дач Асфальтування ділянки Асфальтування доріжок Асфальтування дворів в приватному секторі Асфальтування шляхів до котеджів Установка бордюрів
КОНСУЛЬТАЦІЯ І ВИЇЗД НА ОБ’ЄКТ
Проектування, будівництво, ремонт і реконструкція доріг
Асфальтування Київ, Черкаси, Житомир, Вінниця, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Кіровоград, Запоріжжя
Наші сертифікати, ліцензії, нагороди

Основна галузь, в якій ми працюємо – це будівництво і ремонт дорожнього полотна. З тих пір спливло чимало води і нам вдалося не тільки вдосконалити свої навички в класичних методиках проведення такого роду робіт, але і розробити власні, запозичити новітні сучасні напрацювання зарубіжних колег.

За довгі роки роботи ми визначили наші основні пріоритети, в числі яких високий рівень конкурентоспроможності, своєчасна здача об’єкта, якісне виконання поставленого завдання, репутація сумлінного і чесного підрядника. Переваги роботи з нами такі:

Організація будівництва автодоріг готова надати своїм клієнтам вигідні ціни, так як у нас великий парк спеціалізованої техніки, а також безліч обладнання і фахівців, які вміють з ним працювати. У нас є власні бази та гуртожитку, що також є перевагою.

Робота буде виконана якісно і в строк незалежно від її обсягів і складності. Більш ніж за 10 років існування компанії нам вдалося зібрати штаб висококласних професіоналів, які з однаковою спритністю виконають як ямковий ремонт дороги, так і створення складної системи паркінгу.

Компанії по будівництву доріг стають все більш затребуваними, тому так важливо знайти справжніх професіоналів.

Якщо Ви цінуєте відповідальність з боку підрядника, будівельної компанії так само, як якість і розумну ціну, то дорожньо-будівельні компанії, а саме «ВелАрм» – початок доброї співпраці.

Однією зі складних, але важливих завдань є укладання або асфальтування дороги. Максимальний термін роботи дорожнього покриття забезпечується лише професійним підходом до виконання робіт.
Укладання асфальтового покриття – сукупність складних робіт, що вимагають досвіду, точності і знань. Щоб не виправляти помилки, важливо їх не допускати. Для укладання покриття важлива наявність якісної сировини, оснащена спецтехніка і персонал, що має знання і досвід в будівельній сфері. У роботі використовуються асфальтобетонні суміші всіх видів.

Щоб продовжити термін служби свежеуложенного асфальтового покриття, слід здійснювати ранній і правильний догляд за ним. При зношеності покриття починають з’являтися ями і вибоїни.
Навіть для такого простого процесу як ремонт дорожнього покриття потрібні професійні працівники, обладнання та якісні матеріали. Однією з найпоширеніших причин появи ям на асфальтовому покритті є потрапляння води в мікротріщини асфальти і їх розширення при замерзанні води в умовах негативних температур.

При здійсненні капітального ремонту асфальтового покриття здійснюється повна його заміна. Заодно можливе проведення реконструкції прилеглих територій і споруд поблизу ділянки, що потребує зміні покриття.
Установам усіх форм власності можуть бути запропоновані послуги по здійсненню маркування, як горизонтальної, так і вертикальної, закріплених дорожніх ділянок, починаючи з проекту змін руху, з розробкою всіх офіційних документів, і повної їх реалізацією.

Під час укладання договору на будівництво будинку, заміського котеджу, гаража, будівлі складу «під ключ» робота буде здійснена одним підрядником за фіксованою ціною з дотриманням термінів, з гарантією на спорудження та багатьма іншими зручностями.

Проводиться реалізація сипучих будівельних матеріалів у вигляді сумішей з різних пропорцій сухих компонентів (пісок, асфальт, щебінь, бетон).

Проводиться оренда працездатною спеціальної дорожньої техніки, яка гарантує безпеку проведених робіт і забезпечує високі показники роботи. Техніка, яка надається в оренду, проходить технічне обслуговування. Устаткування призначене для реалізації різних будівельних завдань при здійсненні будь-яких проектів.