Асфальтування доріг

Асфальтування доріг Київ, Черкаси, Житомир, Вінниця, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Кіровоград, Запоріжжя

Асфальтування доріг, площ, території

Асфальтування доріг – це складна робота, що вимагає величезних знань, досвіду і точності. Важко виправити будь-які помилки. Для асфальтування у нас є якісна сировина, хороший машинний парк і люди, які мають великий досвід і знання в галузі будівництва. Ми використовуємо у своїй роботі всі типи асфальтобетонних сумішей, які укладаються механічно або вручну. Асфальтування доріг послуги в Києві, Черкасах, Житомирі, Вінниці, Чернігові, Полтаві, Хмельницький, Кіровоград, Запоріжжя та областях.

Якщо ви хочете, щоб асфальт досяг очікуваного терміну служби, це повинні зробити досвідчені фахівці. На першому етапі проводиться вирізка існуючого матеріалу, лягає подушка з пісковика з відповідними бордюрами і заливається асфальт. Таким чином, ми досягаємо високої гнучкості і стійкості до різних погодних умов.

Укладання асфальту, асфальтування, дорожні роботи, будівництво доріг

Замовити асфальтування дороги в Києві, Черкасах, Житомирі, Вінниці, Чернігові, Полтаві

Вже багато років ми успішно займаємося будівництвом і укладанням дорожнього покриття, якісно виконуючи свою роботу, що можуть підтвердити тисячі наших клієнтів. У нас є досвід і вся необхідна дорожньо-будівельна техніка. Ми беремо на себе всі необхідні роботи, пов’язані з укладанням асфальту: земляні роботи, вивіз матеріалу, підготовка місцевості, укладання асфальту, установку бордюрів і тротуарів.

Ми також виконуємо різні ремонтні роботи на асфальтових дорожніх покриттях, таких як отвори для люків або ямковий ремонт, ремонт асфальтового підстави, укладання нового асфальтового покриття поверх старого, ремонт дренажу.

Асфальтовані дороги з дотриманням всіх технологічних вимог і зобов’язань

Асфальтове покриття користується популярністю завдяки вигідною ціною і простоті обслужіванія.Ми пропонуємо вам комплексний сервіс від підготовки грунту до укладання асфальту. Асфальтування доріг, стоянок, тротуарів, території, площ, вулиць, прибудинкової території.

Ми також виконуємо різні ремонтні роботи на асфальтових поверхнях, таких як ямковий ремонт, будівництво тимчасових доріг, ремонт асфальтового підстави або укладання нового асфальтового покриття поверх старих.

Асфальтування доріг, ціна за м2

Асфальтування доріг ціна за м2 залежить від кількості шарів асфальту, асфальтобетонної суміші, земляних робіт, території, обробки бітумною емульсією. Компанія ВелАрм пропонує послуги будівництва та реконструкції за хорошу, прийнятну ціну. Наші фахівці беруть і виконують замовлення на укладання асфальту в Києві, Житомирі, Сумах, Хмельницькому, Черкасах і областях.