Ямковий ремонт

Ямковий ремонт Київ, Черкаси, Житомир, Вінниця, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Кіровоград, Запоріжжя

Ямковий ремонт дороги холодним і гарячим асфальтом

Хоч асфальт є гнучким і довговічним за своєю природою, при впливі зовнішніх факторів і тривалому використанні на ньому можуть з’явитися тріщини, ями і вибоїни. Велика частина асфальтових доріг розрахована на термін експлуатації від 20 до 25 років. Причини появи ям на дорогах: погода, коріння дерев ростуть під покриттям, надмірні навантаження, поганий дренаж, нестандартна установка. Ямковий ремонт є важливим компонентом в обслуговуванні вашого покриття. При появі тріщин вода і інші осколки можуть просочитися під поверхню і нанести значної шкоди. Ямковий ремонт дороги доступний в Києві, Вінниці, Черкасах, Житомирі, Чернігові, Полтаві, Хмельницькому, Кіровограді, Запоріжжі. Ранній і правильний догляд необхідний для продовження терміну служби вашого дорожнього покриття. Вибоїни і ями з’являються, коли дорожнє покриття зношується і піддається впливу погоди і дорожнього руху. Вибоїни утворюються, коли волога просочується в тротуар, замерзаючи, розширюючись, а потім відтаючи. Це послаблює структуру.

Укладання асфальту, асфальтування, дорожні роботи, будівництво доріг

Вартість ремонту дороги: ціна на ямковий ремонт

У вартість ямкового ремонту входить транспортування техніки та екіпажу на об’єкт. Ціна на ямковий ремонт залежить від розміру вибоїн, а також використовуваних матеріалів – холодного, або гарячого асфальту (асфальтобетону). Погода грає ключову роль в утворенні ям. Якщо дощова вода потрапляє між двома шарами асфальту і потім замерзає, розширюється лід піднімає шматок верхнього шару і створює вибоїну. Цикл заморожування і відтавання дуже руйнівний для наших доріг в цілому. Місяць березень, як правило, є найбільш завантаженим порою року дорожнього обслуговування через відтавання снігу і льоду.

Методи усунення ям і вибоїн

Дорожні роботи з холодним асфальтом це тимчасова техніка виправлення, при якій суміш заливається в яму, а потім ущільнюється. Зазвичай це робиться взимку або при несприятливих погодних умовах, коли потрібно «швидке виправлення». Дорожні роботи з гарячим асфальтом при якому робиться розмітка кордонів ям, захоплюючи 3-5 см цільного покриття. Якщо ями близько розташовані одна до однієї, то вони об’єднаються одним контуром. За допомогою відбійного молотка розламують і видаляють обрізаний матеріал. Далі очищаються дно і стінки місця ями від пилу, бруду і вологи. Вибоїни обробляються бітумною емульсією. Потім засипаються асфальтобетоном і ущільнюється. Як надійна компанія з будівництва доріг, яка встановлює, і обслуговує дорожні покриття, ми прагнемо відповідати найвищим стандартам якості. Ми пишаємося нашим якістю робіт. Торгові центри, комерційна нерухомість і житлові райони можуть покластися на наших досвідчених підрядників з укладання дорожнього покриття для забезпечення безпечних доріг без ям.