Асфальтування стоянок

Асфальтування стоянок Київ, Вінниця, Полтава, Черкаси, Житомир, Чернігів, Хмельницький, Кіровоград, Запоріжжя

Асфальтування стоянок і паркінгів – технології та обладнання

Будівництво автостоянок, включаючи багаторівневі автостоянки, вимагають використання поверхонь зі спеціальними властивостями – шорсткості, абразивності та ізоляції. Асфальтування стоянок є в Києві, Вінниці, Полтаві, Черкасах, Житомирі, Чернігові. Автостоянки призначені для паркування автомобілів або інших транспортних засобів. Паркувальні місця на парковці повинні бути адаптовані до розміру і характеру транспортних засобів в залежності від способу паркування. Наша спеціалізація – це будівництво доріг, дорожні роботи, укладання асфальту, земляні роботи, благоустрій територій. Ми займаємося укладанням асфальтових покриттів: стоянок, тротуарів, дачних ділянок, площ, вулиць, прибудинкової території. Ми будуємо дороги, стадіони, автомагістралі, паркінги, велосипедні доріжки. Наша компанія також спеціалізується на ямковий та капітальний ремонт доріг. Ми також можемо реалізувати проекти з будівництва території аеропортів, автобусних зупинок, автозаправних станцій.

Укладання асфальту, асфальтування, дорожні роботи, будівництво доріг

Компанія “ВелАрм” має сучасне обладнання для дорожнього будівництва. У нас працюють інженери з кваліфікацією і професійним досвідом, а також кваліфіковані дорожні робітники. Метою нашої діяльності є комплексне впровадження та професійне виконання послуг, пов’язаних з будівництвом і ремонтом доріг.

Асфальтування стоянок: етапи виконання робіт

Виїзд фахівця на об'єкт

Оцінка особливостей грунту і рельєфу, складання кошторису

Підготовка ділянки

Демонтаж, вивезення старого покриття, створення основи

Укладання асфальту

Асфальтування в два або три шари в залежності від експлуатації

Обробка бітумною емульсією

Асфальтування в два або три шари в залежності від експлуатації

Асфальтування автостоянок в Києві, Черкасах, Житомирі, Вінниці, Чернігові, Полтаві, Хмельницькому, Кіровограді

Асфальтне покриття стоянок має відповідати заздалегідь визначеним вимогам, які визначають їх призначення. Ключовою роллю в безпечному і комфортному русі людей і транспортних засобів є гладкість поверхні, що відповідає цілі. Найбільш часто використовуваними матеріалами для парковок є асфальт, бруківка, натуральний і огранований камінь, наприклад, граніт, а також різні типи наповнювачів і крихт. Ми розрізняємо різні типи поверхонь в залежності від їх призначення і міцності. Як правило, на автостоянках дозволено рух пішоходів і вантажних автомобілів середнього розміру. Парковки цього типу повинні характеризуватися підвищеною стійкістю до тиску. Асфальтування автостоянки проводиться з використанням більш якісних матеріалів або більш товстого основного шару. Однак у багатьох випадках важкі транспортні засоби дозволені на стоянках. Тоді поверхня повинна характеризуватися дуже високим опором тиску. Це досягається в основному за рахунок значного збільшення шару фундаменту.

Послуги асфальтування паркувальних зон (стоянки біля торгового центру, клініки, бізнес-центру та інших місць)

Асфальтування парковки є інвестицією для багатьох підприємств. Ваша парковка – це також перше, що бачать ваші клієнти, коли вони приїжджають на ваше підприємство, а це в свою чергу впливає на оцінку і стан вашого бізнесу. ВелАрм спирається на багаторічний досвід надання експертних послуг з укладання дорожніх покриттів для організацій. Ми володіємо великим парком транспортних засобів, що дозволяє нашим командам виконувати проекти великого розміру в строго визначені терміни. Як фахівці з асфальтобетону та бетону, ми розуміємо важливість якісних матеріалів і ретельно перевіряємо кожну цільову область перед початком робіт. Наявність якісної, чистої, організованої, професійної парковки дуже важливо адже багато Ваші клієнти будуть припускати, що ваш бізнес також має ці якості.

Вартість асфальтування стоянок за м2

Остаточна вартість проекту буде залежати від площі, яку необхідно прокласти, від того, чи потрібні дозволи, і від того, чи потрібно видаляти будь-які перешкоди, такі як дерева, до початку проекту. Кращий спосіб розрахувати кошторисну вартість асфальтового проекту – звернутися до підрядчика по асфальту для консультації. Коли підрядник збирає кошторис витрат на вашу роботу з асфальтування, найбільш важливими є наступні фактори:

  • Мобілізація: це вартість доставки асфальтового обладнання і команди на місце роботи. Поєднання погодинної оплати за транспортування і розвантаження обладнання, а також витрат на паливо, щоб дістатися до об’єкта.
  • Підготовка: Іноді підготовка ділянки для правильного дренажу, може бути досить складним завданням. Який вид підготовки знадобиться, можна визначити тільки по оцінці площі.
  • Матеріали: Який асфальт буде використовуватися для проекту? Вибір може варіюватися від традиційної гарячої суміші до теплої суміші або RAP (перероблений асфальт). Вартість буде залежати від матеріалу.

Наша компанія має сучасне обладнання для дорожнього будівництва. У нас працюють інженери з кваліфікацією і професійним досвідом, а також кваліфіковані дорожні робітники. Метою нашої діяльності є комплексне впровадження та професійне виконання послуг, пов’язаних з будівництвом і ремонтом доріг.