Послуги генерального підряду

Послуги генерального підряду Київ, Черкаси, Житомир, Вінниця, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Кіровоград, Запоріжжя

Генеральний підряд в будівництві

НАША КОМПАНІЯ НАДАЄ ПОСЛУГИ ГЕНПІДРЯДУ НА БУДІВНИЦТВО ТА РЕМОНТ БУДИНКІВ.

Як генеральний підрядник ми надаємо послуги найвищої якості, співпрацюючи з кращими субпідрядниками монтажної і дорожньої галузей. У нас є висококваліфікована команда як в управлінні будівництвом. Компанія ВелАрм пропонує послуги генпідряду в будівництві доріг і будівель, в Києві, Черкасах, Житомирі, Вінниці, Чернігові, Полтаві, Хмельницькому, Кіровограді, Запоріжжі.

Укладання асфальту, асфальтування, дорожні роботи, будівництво доріг

Хто такий генеральний підрядник?

Генеральний підрядник – це компанія, що діє від імені інвестора, в завдання якої входить комплексна реалізація інвестицій в обсяг будівельно-монтажних робіт. Роботи виконуються на підставі генерального контракту в встановлені строки та в повному обсязі.

Що входить в послуги генерального підрядника?

Ми можемо провести монтаж в будь-яких, в тому числі і комерційних, будівлях, в числі яких можуть виявитися офісні центри, розважальні центри, будівлі фабрик і заводів, магазини, ангари, склади і так далі.

Головна наша перевага полягає в швидкості організації простору для різних структур. Уже за кілька днів на виділеній майданчику розмістяться всі необхідні групи фахівців і приступлять монтажу. Ми готові взятися навіть за найскладніші завдання, що вимагають численних вкладень часу і коштів.

Як наших послуг вже переконалися десятки субпідрядних організацій. З нашою компанією співпрацюють тільки висококваліфіковані інженери і розробники, завдяки чому не тільки швидкість робіт, але і їх якість завжди залишається на висоті.

Які ми готові виконати роботи в рамках реконструкції або будівництва будівлі?

 • Ми готові відвідати об’єкт і обстежити його, зробити необхідні випробування для визначення необхідних робіт
 • Ми надамо для вас всі необхідні технічні документи і інформацію про необхідні для проведення роботи засобах
 • Бухгалтери підприємства розрахують для Вас кошторис, а також розроблять план фінансування
 • Так як ми працюємо тільки за сприяння замовника, всі плани і кошторису будуть затверджені Вами
 • Ми проведемо всі підрядні тендери, необхідні для початку монтажу
 • Фахівці генпідряду в найкоротші терміни організують будівельний майданчик
  Ми самостійно контролюємо перебіг і якість виконання послуг, тому Вам буде не про що турбуватися
 • Ми беремо на себе контроль всіх субпідрядних організацій
 • Якщо наш проект виходить за рамки Вашого бюджету, ми скорегуємо його до найбільш оптимального за співвідношенням «ціна-якість» варіанту
 • Всі роботи будуть проведені відповідно до регламенту безпеки
 • Гарантуємо, що не будуть порушені гігієнічні та екологічні, а також інші нормативи
 • Споруда «під ключ», демонструючи як результат на виході, так і проміжні результати
 • Ми гарантуємо здачу об’єкта в експлуатацію до терміну і дотримуємося договір генпідряду.

Вартість послуг генпідряду Київ, Черкаси, Вінниця, Хмельницький, Кіровоград, Запоріжжя

Ціна на послуги генерального підрядника включає суму валової вартості робіт всіх субпідрядників, матеріалів і тип будівництва.

Спеціалізований, досвідчений персонал і доступ до новітніх технологій дозволяють ефективно і всебічно впроваджувати навіть найскладніші об’єкти. Ми надаємо повний спектр послуг, і найкращим підтвердженням нашої надійності є численні рекомендації підприємств і приватних осіб, для яких ми реалізували різні роботи в галузі промислового і житлового будівництва.

Договір з генеральним підрядом на виконання будівельних робіт

Інвестор, вирішивши підписати контракт з генеральним підрядником, отримує ряд переваг. По-перше, він зв’язується з однією будівельною компанією на кожному етапі будівництва і вимагає від неї якості та своєчасності виконаних робіт. При замовленні будівництва дороги або будівлі в системі проектно-конструкторські роботи координуються однією і тією ж компанією. Крім того, час інвестування скорочується, оскільки у генерального підрядника є група субпідрядників, які добре сплановані і виконують свою діяльність паралельно. Завдяки цьому рішенню інвестор мінімізує час, що витрачається на координацію будівництва, і може спокійно зосередитися на розвитку свого бізнесу.

Дуже важливим аспектом після вибору генерального підрядника є правильна підготовка договору. Цей документ повинен містити докладний обсяг і обов’язків генпідрядника. Також варто обговорити і записати деталі, вимоги до технології будівництва, і візуальних очікувань інвестора. Таким чином, ви можете уникнути багатьох неприємних ситуацій, пов’язаних з будівництвом. Також важливо встановити кінцеву дату, включаючи можливі розриви дати експлуатації, викликані, наприклад, вирівнювання території, корчування дерев.