Будівництво доріг

Будівництво доріг Київ, Черкаси, Житомир, Вінниця, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Кіровоград, Запоріжжя

Будівництво і реконструкція автомобільних доріг

Будівництво доріг і реконструкція є одним із центральних позицій у питаннях міського благоустрою. Будівництво автомагістралей вимагає добре скріпленої конструкції покриття, починаючи зі стабільного основного шару і закінчуючи точно вирівняним шаром поверхні. Дорожнє будівництво є в Києві, Вінниці, Черкасах, Житомирі, Чернігові, Полтаві, Хмельницькому, Кропивницького, Запоріжжя. Компанія ВелАрм пропонує наступні послуги:

 • Асфальтування територій
 • Ямковий і капітальний ремонт
 • Укладання асфальтної крихти
дорожні роботи

Вартість асфальтування 1 кв.м. Київ, Черкаси, Житомир, Вінниця, Чернігів, Запоріжжя

Оскільки на вартість будь-яких робіт з асфальтування впливає безліч факторів, визначити остаточні витрати без професійної оцінки складно. На додаток до трудових і матеріальних витрат, характерним для вашого регіону, може бути безліч доповнень і інших чинників, які впливають на підсумкову суму.

 • Інжиніринг: витрати збільшуються в залежності від рельєфу вашої території, включаючи ухили, кути і криві.
 • Місцеві дозволу: під’їзна колія, який з’єднується з дорогою загального користування, повинна відповідати всім вимогам муніципалітету, відповідального за це покриття. Може знадобитися отримати дозвіл або змінити план.
 • Погода: Через коливання температури, що виникають на асфальтовій поверхні протягом року, може знадобитися більш часте застосування герметика для збереження її якості.

Етапи будівництва доріг

Роботи з укладання асфальту виробляються в кілька етапів, кожен з яких повинен бути виконаний з особливою скрупульозністю.

 1. Перший (підготовчий) етап полягає в проектуванні і обговоренні деталей її побудови або реконструкції.
 2. Після цього забирається шар родючого грунту і укладається насип. Потім її ущільнюють.
 3. Тепер слід ввести спеціальні прошарку, тип яких визначається якістю і складом грунту на місці роботи.
 4. Далі встановлюється покриття і проміжні шари.
 5. Останній етап – асфальтування.

Будівництво доріг ціна за м2 в Києві, Вінниці, Черкасах, Полтаві, Хмельницькому

Ціна на будівництво і реконструкцію доріг обмовляється з кожним клієнтом індивідуально в залежності від обсягу роботи і її мети. Будівництво та ямковий ремонт в Києві, Вінниці, Житомирі, Полтаві, Хмельницькому, Кіровограді, Чернігові, Черкасах, Запоріжжі – актуальне завдання щорічно. Існує кілька найбільш популярних методів ремонту доріг в Україні.

 • Поточний ремонт. Він не вимагає великих витрат і може виконуватися без значних втрат пропускної здатності покриття протягом всього року. Найпопулярнішим видом є ямковий ремонт. Цей вид реконструкції виконується за особливою технологією, яка включає в себе видалення ушкодженої ділянки (створення на його місці «ями») і відновлення структури покриття. Асфальтове покриття проводиться прямо на місці безпосередньо перед закладенням ями;
 • Середній ремонт. Цей тип реконструкції націлений на поліпшення якості та експлуатаційних властивостей покриття, проводиться не частіше одного разу на 2-3 роки;
 • Капітальний ремонт. При проведенні капітального ремонту знімаються всі шари асфальту і відновлюються заново. Також можливе додавання придорожніх споруд, реконструкцію прилеглих ділянок.

Вибір методу залежить від ступеня зношеності покриття і кінцевого бажаного результату.

Послуги з будівництва доріг

Наше підприємство виконує широкий спектр послуг, в числі яких:

 • Прокладання автомагістралей першої, другої і третьої категорії. У своїй роботі ми застосовуємо тільки сучасні методики і новітнє обладнання;
 • Для приватників актуальною послугою є асфальтування в приватному секторі, котеджних містечках, житлових масивах;
 • Також ми виконуємо розширення вже наявних доріг, проектуємо і будуємо додаткові розв’язки;
 • Також ми модернізуємо і відновлюємо асфальтове покриття.