Будівництво будівель і споруд

Будівництво будівель і споруд Київ, Черкаси, Житомир, Вінниця, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Кіровоград, Запоріжжя

Будівництво будинків під ключ, котеджів, ангарів, складів, вахтових будинків

КОЖНІЙ ЛЮДИНІ ВЛАСТИВО СТВОРЮВАТИ УЮТ В ТОМ МІСЦІ, ДЕ ВІН ЖИВЕ.

Готове пропозицію «під ключ» дозволяє швидко переїхати в добудоване і оформлене приміщення. Будівництво під ключ – це один контракт, один підрядник, фіксована ціна, термін гарантії і безліч інших зручностей. Реалізація об’єктів «під ключ» охоплює весь процес створення, починаючи з його планування, технічних консультацій, бюджетного планування та кошторису, будівництва та оздоблювальних робіт на об’єкті до моменту отримання ключів інвестором. Проекти під ключ завжди виконуються на основі раніше погодженої та затвердженої концепції дизайну, на кожному етапі ми консультуємо про подальшим будівельним роботам. Будівництво будівель і споруд є в Києві, Черкасах, Житомирі, Вінниці, Чернігові, Полтаві, Хмельницькому, Кіровограді, Запоріжжі.

Будівництво будівель і споруд

Будівництво під ключ включає в себе наступні послуги:

 • будівельні роботи та установки
 • оздоблювальні роботи
 • роботи з мощення

Фундаментом майбутньої комфортного життя є ні що інше, як якісна споруда, виконана у відповідності з усіма сучасними стандартами якості. Наша компанія готова в короткі терміни розробити всі необхідні схеми і креслення, а також побудувати суспільний будинок найвищого класу. При будівництві ми застосовуємо новітні розробки колег із заходу, а також актуальне обладнання та найкращі можливі матеріали. Ціни на будівельні роботи вказані на сторінках нашого сайту.

Будівництво будинків: етапи робіт

 1. Спочатку створюється проект робіт і затверджується із замовником.
 2. Далі виробляються монтажні роботи.
 3. Після цього організовується будівельний майданчик і починається, власне, споруда будівлі.

Щоб розуміти політику цін нашого підприємства, необхідно приділити увагу відмінностям і особливостям різних типів будівель. Будівництво і реконструкція будівель різного типу виконується за різними технологіями, з застосуванням різних матеріалів, більших чи менших витрат сил робітників, тому вартість їх може варіюватися. Найбільш популярними в плані побудови вважаються будівлі під адміністративні та промислові організації, житлові будинки, магазини, офісні будівлі, бізнес-центри.

Але, яке б будівлю не було потрібно Вам, слід пам’ятати, що запрошення фахівців дає вагомі переваги, зокрема:

 • Організація створює проекти і проводить роботи відповідно до Вашого бюджету, погоджуючи з Вами всі можливі варіанти або підлаштовуючись під Ваш бюджет;
 • Будинки будуть здані в терміни, при тому в найкоротші, тому що в роботі ми застосовуємо тільки сучасні технології будівництва;
 • Якість гарантовано, тому що ми користуємося сучасною технікою і якісними матеріалами.

Будівництво житлових будинків і громадських будівель вимагає найбільших вкладень, так як це відповідальна робота, яку проводять в декілька етапів:

 • Створення проекту та його затвердження.
 • Підготовка території до будівництва – прибирання.
 • Закладання фундаменту. Це найвідповідальніший етап, так як від його якості залежить якість всього будинку.
 • Зведення стін, фасадні роботи.
 • Будівництво спортивних майданчиків. Ми також можемо в найкоротші терміни звести спортивний майданчик у відповідності з усіма технологічними вимоги до останньої.

В каталозі послуг Ви можете ознайомитися з прайсом. Також всі подробиці можна особисто уточнити у менеджера. Ласкаво просимо!

Будівництво будинків і котеджів під ключ Київ, Черкаси, Вінниця, Житомир

При зведенні житлових приміщень під ключ, зокрема, будинків і котеджів, необхідно враховувати всі параметри забудови – починаючи з плану кошторису і закінчуючи фасадом самого об’єкта. Замовник в повній мірі хоче бачити позитивний результат, завдання ж проектувальника – спорудити житловий будинок або котедж, як того вимагає клієнт. В цілому кажучи, будівництво під ключ, сьогодні одне з головних напрямків при зведенні, багато підрядні організації беруться за таку роботу і роблять все якісно. Будинки і котеджі з нуля, це поетапний процес при будівельних роботах, куди включені: укладання фундаменту, зведення стін, внутрішня і зовнішня обробка, покрівля, монтаж і т.д. Гарний котедж поряд з будинком можна реалізувати в самі різні терміни, але якість стоїть на першому місці. Таким чином, будівництво під ключ житлових приміщень носить собою специфічний характер, того вимагає ситуація.

Будівництво офісів і магазинів

Офіси та магазини – ті самі приміщення, які завжди повинні виглядати красиво. При будівництві подібних споруд, в першу чергу, враховується внутрішня і зовнішня оздоблення. Початкова стадія зведення проводиться з закладки фундаменту під грунт, потім здійснюється монтаж кладки (блоки, цеглу), ну і далі по наростаючій. Будь-який магазин або офіс, коли він тільки починає конструюватися, повинен відповідати вимогам безпеки, оскільки це публічне місце. Споруда може бути з будь-якого матеріалу – сайдинг, сендвіч-панелі, дерево, – головне, щоб він був дуже надійним, то ж саме стосується і покрівлі. Будівництво магазину або ж офісу здійснюється з дозволу відповідних органів, до них не відносяться тимчасові магазини. Обробіток з нуля подібних споруд, в цілому, копітка робота, що вимагає ґрунтовного професіоналізму проектувальників.

Строительство временных зданий и сооружений Киев, Чернигов, Полтава, Хмельницкий

Временные здания и сооружения потому и называются временными, что они эксплуатируются лишь в определенный срок. Основной целью таких построек служат: хранение стройматериалов/техники, вагончики для рабочих/охраны, трансформаторные будки и другое. Поскольку временные сооружения редко когда строят с повышенным комфортом и огромной разветвленной инфраструктурой, требования по их эксплуатации не такие строгие, но это не значит, что в том, же вагончике, скажем, для вахтовиковрабочих, материалы для стен и крыши должны быть выполнены из дешевого материала. Такого рода постройки зачастую можно увидеть не только в городе, но и безлюдных местах, где того требует ситуация. При возведении временного здания практически никогда не используется фундамент, толстые стены из кирпича или моноблоковтакже большая редкость, это слишком нерентабельно для самого подрядчика.

Строительство промышленных зданий (фабрики, заводы, комбинаты) Киев, Кропивницкий, Запорожье, Черкассы

Строительство промышленных зданий сводится к тому, что подобные сооружения носят объемный характерфабрики, заводы, комбинаты, – все они требуют тщательнейшей подготовки при реализации объектов. Если с домом или магазином можно обойтись одними лишьфундаментом, стенами и крышей, то промышленный гигант куда более многогранен. Монтаж такого сооружения с нуляэто кропотливая работа всего проектировочного цикла, куда задействованы техника и люди. Так называемый каркасстены с крышейэто одно, но зачастую в таких зданиях ведется еще и внутренняя стройка, этим и отличается любое промышленное здание от обычного жилого помещения. Промышленное сооружение под ключособо значимый объект, оно требует гарантии качества эксплуатирования, и материалы для него должны быть подобраны соответствующие. Большое значение придается также крыше огромных построек, а противопожарная безопасность внутренней и внешней отделкивообще из ряда первоочередных. Будущее промышленное сооружение, будь то маленькое или большое, на стадии ведения строительства требует всех норм по качеству возведения.

Строительство административных зданий

Административное зданиеобъект повышенного значения, а его строительство требует норм ГОСТа и СНИП ( нормы и правила). Возведение подобного сооружения сопровождается проектировочными работами в целом, и технологическим процессом. Необходимо досконально учитывать каждый отдельно взятый моментсколько этажей будет в здании, как будет осуществляться монтаж, какие инженерные системы стоит применять и т.д. Большое значение в подобной ситуации придается местности, там, где будет располагаться потенциальное административное здание. Вопрос с коммуникациями также среди значимых направлений, и все это должно укладываться в смету подрядной организации. Материалами (экологически чистые) для постройки должны служить качественные изделия, гарантирующие долгий срок эксплуатации.

Строительство складов Киев, Черкассы, Житомир, Винница, Чернигов

Аренда складских площадей не самая дешевая усдуга, поэтому многие компании больше заинтересованы в строительстве складов специально для своих нужд.

Хранение товаров – это проблема, которая связывает многие отрасли. Независимо от того, говорим ли мы о питании, текстиле или фармацевтике, везде необходимо правильно хранить продукты. Этого невозможно достичь без наличия адаптированного склада, который позволяет избежать повреждения товара.

В зависимости от выполняемой деятельности и требований к определенной группе товаров создаются различные типы складов. Поэтому их окончательный вид зависит только от дизайна и профессионализма генерального подрядчика. Правильно спланированный и построенный объект гарантирует удобство его использования и гарантирует, что он будет хорошо служить годами.