Укладання тротуарної плитки

Укладання тротуарної плитки Київ, Черкаси, Житомир, Вінниця, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Кіровоград, Запоріжжя

Укладання тротуарної плитки: технологія

Ми є компанією, що працює в сфері будівництва доріг. ВелАрм пропонує послуги з укладання дорожнього покриття. Ми використовуємо матеріали від кращих виробників найвищої якості. Укладання тротуарної плитки – це галузь, яка постійно розвивається, і наша компанія робить все можливе, щоб відповідати їй. У нас багаторічний досвід, який дозволяє нам виконувати наші замовлення з високою якістю обслуговування. Мощення доріжок, площ, укладання тротуарної плитки доступна в Києві, Черкаси, Житомир, Вінниця, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Кіровоград, Запоріжжя. Мим запропонуємо вам ідеї візуалізації поверхні, яка допомагає в подальшому виборі кольору форми бруківки. У нас широкий асортимент обладнання (пилки, ущільнювачі, профілюючі накладки). Всі вимірювання проводяться з використанням геодезичного обладнання. У спектр послуг з мощення дорожнього покриття, які пропонує наша компанія, також входять: мощення грунту, підготовка грунту, будівництво фундаменту, поверхні з відповідними поперечними і поздовжніми ухилами.

укладання тротуарної плитки

Наші роботи з мощення користуються великою популярністю і визнанням серед клієнтів. Ми виконуємо багато нестандартних замовлень, однією з наших численних спеціалізацій є художня укладання бруківки, що забезпечує гарний вид біля будинків і будівель. Перед науковістю бруківки ми визначаємо тип фундаменту, що є дуже важливим етапом в кожному будівництві. Тип підстави визначається в міру призначення використання поверхні. Товщина підстави, а також матеріал підбираються у відповідності зі стандартами міцності. Підготовка фундаменту, а також укладання тротуарної плитки повинна бути виконана з ухилом, щоб калюжі не утворювалися на поверхні під час і після дощу.

Вартість укладання тротуарної плитки під ключ – ціна за м2

Ціна за метр квадратний на мощення тротуарною плиткою і гранітною бруківкою залежить від обсягу підготовчих робіт. Вартість на мощення доріжок і майданчиків тротуарною плиткою також варіюється від використовуваного матеріалу і детального дизайну. У вартість комплексних послуг з укладання тротуарної плитки входить: обслуговування; мощення з крайками або бордюром на цементному розчині; матеріал товщиною 8 або 6 см на вибір; гранітний відтінок – з баласту каменю (несортоване) товщиною від 1 до 30 см – з баласту цементно-піщаного розчину, механічно перемішаного товщиною від 1 до 10 см; будівництво фундаменту, вирівнювання поверхні, вирівнювання території, мощення канавки; вивіз сміття; транспортування матеріалів на будівельний майданчик; робота, обладнання, інструменти, екскаватор-навантажувач, земляні роботи, прибирання після обслуговування.

Укладання тротуарної плитки – етапи роботи

На самому початку роботи знімається верхній шар гумусу, а глибина залежить призначення поверхні і транспорту який буде рухається по заданій поверхні. Якщо це легкові автомобілі, то ми знімаємо близько 25 см, після чого даємо піщано-цементний баласт, який ущільнюється ущільнювачем вагою 300 кг. Якщо це підстава для вантажних автомобілів, то знімаємо 40 см грунту. Заливаємо бетонний заповнювач (фракція від 0-60) висотою 20 см, який ущільнюється за допомогою ущільнювача 700 кг. Наступний шар – це піщано-цементний баласт, який вже ущільнений за допомогою ущільнювача вагою 300 кг. Важливим також є правильно виконаний дренаж, який встановлюється по-різному кожен раз.

Замовити мощення доріжок з тротуарної плитки Київ, Черкаси, Вінниця, Житомир, Чернігів, Полтава, Хмельницький

ВелАрм пропонує послуги з укладання дорожніх покриттів з наших власних матеріалів або тих, які надані нам замовником. Ми працюємо з відомими і провідними виробниками бруківки і надаємо професійні консультації при виборі матеріалу такого типу, який ідеально підійде для конкретного простору. Мощення доріжок на дачі, вулиць, площадок – це діяльність, здійснювана завжди в строк, професійно і точно у відповідності до вимог клієнтів .. Ми також пропонуємо продаж: піску, щебеню, відсіву, чорнозему, асфальтобетону, асфальтні крихту.

Послуги будівництва
Будівельні послуги включають кілька варіантів робіт. Асфальтування, ремонт ям, дорожня розмітка, укладання плитки, земляні роботи виконуються оперативно, досвідченими фахівцями з гарантією тривалої експлуатації.
Асфальтування
Асфальтування забезпечує рівне покриття поверхні, безпеку руху, легку розмітку і простий ремонт. Існують кілька типів укладання асфальту:

 • на дороги;
 • тротуар;
 • території.

Асфальтування доріг найбільш складний і трудомісткий процес. Для укладання дорожнього асфальту використовується:

 • гранітний щебінь;
 • асфальт;
 • каток вагою більше 4 т.

Асфальтування територій дозволяє комфортно облаштувати простір, створити зручну парковку. Це найбільш доступний і простий спосіб облагородити територію приватного будинку або у офіційної установи.

Відсутність тріщин, калюж, забезпечується асфальтуванням вулиць і тротуарів. При цьому враховується рельєф місцевості, наявність в’їздів/виїздів з дворів, зупинки міського транспорту.

Укладання рівного і довговічного покриття проводиться досвідченими фахівцями, зарубіжною технікою нового покоління. Ціна за м2 з матеріалом залежить складності рельєфу. Асфальтування проводиться в короткі терміни, під ключ, з гарантією якості.
Ямковий ремонт
Ямковий ремонт покриттів є найбільш ефективним способом відновити поверхню дороги, тротуару, площі в короткі терміни. Процес виконується за суворої технології, що дозволяє зберегти якість роботи на тривалий час:

 • Продування.
 • Промивка.
 • Очищення.
 • Обробка ями емульсією.
 • Укладання суміші щебінь + емульсія.

Покриття бронирующим шаром.
Ямковий ремонт асфальту виконується якісним матеріалом, досвідченими фахівцями, що дозволяє виконувати ремонт в короткі терміни. Для ремонту застосовується сучасна техніка з фінішним покриттям:

 • гарячої асфальтобетонної сумішшю;
 • холодним аналогічним розчином;
 • литим асфальтобетоном.

Робота проводиться з урахуванням погодних умов – при температурі не нижче + 4С, низької вологості. Дотримання чинного ГОСТ дозволяє експлуатувати відновлене покриття 3 роки.

Ціна 1 м2 обробленої ями залежить від матеріалу, складності робіт.
Нанесення дорожньої розмітки
Ріст транспортного руху привів до необхідності регулювання автопотоку. Нанесення дорожньої розмітки фарбою зі світловідбиваючими кульками або пластиком дозволяє організувати безпечний рух, підтримувати полотно в належному стані.

Позначення на дорогах виконуються з дотриманням стандартів ГОСТ, що гарантує збереження ліній до 4 років.

Способи нанесення розмітки:

 • горизонтальна;
 • вертикальна;
 • цифри;
 • піктограма.

Горизонтальні лінії наносяться фарбою, складом зі стеклошариками, спеціальним пластиком або пластиком для шумових смуг.

Вертикальна дорожня розмітка наноситься фарбою і різними варіантами з плівкою:

 • тільки плівка;
 • плівка + композит;
 • плівка або композит.

Ціна робіт залежить від використовуваного матеріалу, складності розмітки, протяжності ліній.
Укладання тротуарної плитки
Укладання тротуарної плитки виконується кольоровим матеріалом, плиткою з 3D малюнком, однотонним сировиною. Монтаж полотна виконується на пісок або бетон. Облаштування доріжок і території плиткою проводиться як в місті, так і на дачі.

Плитка поступово витісняє асфальтове покриття завдяки своїм якостям:

 • стійкість до високих температур;
 • простота укладання;
 • легкий ремонт покриття у разі необхідності;
 • це екологічно чистий матеріал;

можливість створення орнаменту за вибором замовника.
Перед монтажем виконується розмітка і вираховується кількість матеріалу, загальна вартість покриття. Якщо планується створення малюнка, робиться розрахунок кількості плитки кожного відтінку, розклад малюнка. Ціна за м2 у другому випадку вище, ніж для однотонного полотна.

Роботи повинні виконуватися з дотриманням технології, з гарантією тривалої експлуатації. Укладання на піщану підставу робиться з геотекстилем (що захищає полотно від трави і просідання) і без нього.

Укладання на бетонну основу проводиться в 2 варіантах – на стару поверхню або готується нова.Швидкий і якісний монтаж плитки під ключ виконують професіонали. Це гарантує отримання рівної поверхні, тривалість експлуатації, правильний розрахунок матеріалу.

Земляні роботи
Серед будівельних операцій з грунтом найбільш часто застосовуються риття траншей і розробка котловану. Земляні роботи виконуються вручну або з використанням техніки. Спосіб підбирається в залежності від виду будівництва, рельєфу місцевості, складу грунту.

Ручна праця використовується для підготовки траншеї під фундамент невеликого будинку, а так само для риття:

 • колодязів;
 • зливних ям;
 • траншей під прокладку кабелю;

і в місцях з грунтом підвищеної вологості, де використання техніки неможливо. Це трудомісткий процес, тому ціна за м³ враховує складність роботи.

Риття траншеї екскаватором виконується швидко в короткі терміни і з мінімальними зусиллями з боку людини. Розмір ковша підбирається в залежності від необхідної ширини. Для роботи використовується сучасна техніка великої потужності. При механічному риття траншей ціна за метр залежить від якості ґрунту, глибини ями, виду використовуваної машини. Термінове виконання обійдеться дорожче звичайного.